JI pakeitė mano požiūrį į mėnesines!

JI pakeitė mano požiūrį į mėnesines!

Klientės istorija, kuri galbūt ir Tave padrąsins išbandyti menstruacinę taurelę ir prisijaukinti menstruacijas.

„Sveiki,

kad Jūs žinotumėte, kokios mano TOS dienos buvo lengvos ir kaip viskas pasikeitė, įsigijus JĄ. Taip, taip, kalbu ne apie ką kitą, kaip apie menstruacinę taurelę. 

Prisiskaičiusi daug komentarų, atsiliepimų, straipsnių pagaliau įsigijau Ją ir dar visą rinkinį Jūsų paketėlių bei įklotų, taip pat apatines kelnaites. Pirmiausiai jas ir išmėginau, ačiū Dievui užsisakiau dvejas, jokių kitų nebenoriu dėvėti. Jos jau yra įtrauktos į sekantį pirkinių krepšelį :)

Atėjus TOMS dienoms išmėginau ir visus kitus produktus, jie taip pat nuostabūs, tik dabar turiu dilemą kur dėti dar senas atsargas, tuos visus „kvepiančius“ ir nesugeriančius...

Taip viską bebandant atėjo sekančios TOS dienos ir pagaliau nusprendžiau, nebėra ko daugiau laukti, pats laikas JĄ išmėginti. Rytas, ruošimasis į darbą. Reikia išvirinti taurelę. Išsitraukiu puodą ir užkaičiu vandenį. Vyras įėjęs į virtuvę žiūri katino akimis (pusryčių niekada negaminu) ir klausia:

- Ką virsi? 

- Nieko...

Tas dar keisčiau žiūri ir tik tada susizgrimbu, kad turėčiau kažką paaiškinti...

- Man tiesiog reikia virinto vandens...

Kadangi ir taip jam rytas jau pasirodė keistas, daugiau klausimų nebeturėjo. Taurelė išvirinta, visa instrukcija nuodugniai išanalizuota, visi patarimai perskaityti, laikas mėginti įsidėti. Dėl kažkokios neaiškios priežasties iš karto atmečiau antrą įsidėjimo būdą (kai formuojamas trikampis) ir pasirinkau pirmąjį (kai formuojama U raidė). Pirmas bandymas: ir taip mėginu ir kitaip - niekaip neišsiskleidžia. Antras bandymas - ir pasukiot visaip mėginu - rezultatas tas pats, kaip ir pirmu bandymu. Laikas spaudžia, reikia eiti į darbą, aplanko niūrios mintys, kad taip ir nepavyks. Na paskutinis bandymas, jei nepavyks tai nepavyks, dar kartą pasiimu instrukciją, gal ką nors pražiopsojau, ar tikrai taip lenkiu kaip parodyta? ir staiga akys užkliūna už antrojo įsidėjimo būdo (kai formuojamas trikampis). Pamėginu, ogi, be didelių pastangų, labai lengvai, op - ir viskas vietoje, viskas kaip priklauso, ir viskas pagaliau išsiskleidė! Einu į darbą su mintimi: o kaip bus toliau? O toliau viskas tiesiog tobula ir nuostabu! 

Prieš tai mėnesinės buvo labai gausios, visada jausdavausi „permirkusi“, kad ir būdavau tik ką pasikeitusi paketą, ir tas labai, labai vargindavo, toks bejėgiškumo jausmas apimdavo, o su taurele net nejaučiu, kad yra TOS dienos, net bijau, kad galiu pamiršti ją ištuštinti. JI pakeitė mano požiūrį į mėnesines. Drąsiai rekomenduosiu ją visoms draugėms!“

Daugiau apie menstruacinę taurelę>>

Grįžti į Blog'ą