Krepšelis0 0,00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Pakviesk draugę ir gauk 5 €

Drėgnos servetėlės... kad gėlės nenuleiptų!

Moters sveikatai, Paauglėms, Intymi higiena,
Drėgnos servetėlės... kad gėlės nenuleiptų!

Vakar, pagaliau prisiruošiau nuvažiuoti pas draugę, kurios nemačiau - nežinau... gal pusę metų! Prieš savaitę buvo jos gimtadienis, negalėjau jame dalyvauti, bet geriau vėliau nei niekada, plius tikros draugės nepyksta, mielai laukia su arbata ir pyrago gabalėliu jaukiam pokalbiui. Žodžiu, susiderinom laiką, nupirkau gėlių, važiuoju. Ir... įstringu kamšty, iš kurio - nei pirmyn, nei atgal - NIEKAIP, nebent su straigtasparniu kas pakeltų.

Sėdžiu. Laukiu.

5 minutės.. 10...

judam sraigės greičiu... man jau pradeda pakaušis garuot, koma, visiška!

Aš tai aš, bet gėlėėės!

Ir prisimenu, kad rankinėje, kurioje gėrio praktiškai visiems gyvenimo atvejams, turiu nuostabiąsias, drėgnas servetytes, apsuku jomis kvietkelių kotus - pamerktos. 

Ramu. 

Pas draugę atsirandu vėluodama pusantros valandos, bet su kvepiančiais, nenuleipusiais tulpanais, servetėlių dėka!

Ir eilinį kartą įsitikinu, kad JOS yra VAU ir VISUR reikalingos:


KASDIEN

kai neturi kur rankų nusiplauti, kai vaikas išsiterlioja burnytę šokoladu, kino teatre, nusivalyti kukurūzuotas-lipnias rankas, valgant rūkytą žuvį, pakeitus padangą, po sporto prakaitą nusišluostyti, viešoje įstaigoje (čia galite pasiskaityti istoriją apie polikliniką

KELIAUJANT

JOS išvis nepamainomos lėktuve, autobuse, automobilyje, traukiny... veidui, rankoms, visam kūnui ir visiems šeimos nariams, net mažyliams. 

Net makiažą galima su jomis nusivalyti. 

Tvirtos, bekvapės, nepalieka lipnumo pojūčio, nedirgina odos, nes ekologiškos.


Rekomenduojame perkant bet kokią prekę www.svelnidiena.lt 10 vnt. servetėlių įsigyti už pusę kainos! 
Pradėkite diskusiją
Irena
Irena
Labai geros serveteles, visad nesiojuosi savo rankinukyje. Ar rankas issisuodinu, ar batus reikia pasivalyti- visad puikus ir greitas sprendimas! Kelioneje su vaiku buvom nusipirke ledu, tai jis netycia issuodino vezimeli( nusipirke buvom peg perego is https://www.babydreams.lt/vezimeliai/sportiniai-vezimeliai/ ), tai sios serveteles puikiai ir sviezia ledu deme nuvale, o isdziuvus visai nebebuvo demes. Rekomenduoju visoms( visad naudoju jas savo imtymiai higienai) ir visiems.

Gentleday.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gentleday.lt slapukų politika.

Sutinku