Krepšelis0 0,00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Pakviesk draugę ir gauk 5 €

Drobinis dėkliukas įklotams ir tamponams

Patogu ir praktiška
3.90€
Kiekis:
Arba
Sutaupykite iki 30%
9Rinkitės iš produktų
Komplektuok ir taupyk


O kur Tu susidedi įklotėlius? Į tą slaptą kišeniuką? O jeigu rankinukas nedidelis, pavyzdžiui delninukė ir to kišeniuko nėra, tai įkločiukai taip ir tabaluojas bele kaip? Negerai moterys, taip negalima, viskas turi būt tvarkingai! Pamenu kadaise turėjau tokią metalinę dėžutę, specialiai įklotams susidėti, nežinau KAM kilo tokia mintis, bet TAS siaubingas garsas kai netyčia prisiliesdavo raktai - jausmas, lyg būčiau kokia suvirintoja ir rankinuke kokius vamzdžius nešiočiaus... Įklotai ir metalas... su moteriškumu kažkaip prasilenkia...

Tai, kad moteris jaustųsi moterimi ir savo slaptus dalykėlius galėtų nešiotis T Y L I A I, rekomenduoju labai fainą daikčiuką - mielą, nediduką (12 cm X 9 cm) , drobinį, žinoma - rožinį, su užtrauktuku GENIAL DAY®  dėkliuką, kuris tikrai ras vietą Tavo didelėje rankinėje ar mažutėlėje delninukėje, į jį galėsi susidėti įklotėlius (telpa visų Gentle Day® rūšių), tamponus ar menstruacinę taurelę.


Prisijunkite jeigu norite komentuoti.

Gentleday.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gentleday.lt slapukų politika.

Sutinku