Krepšelis0 0,00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Pakviesk draugę ir gauk 5 €

Gentle Day ekologiški paketai Extra Heavy

Šie paketai sukurti moterims, kurias kamuoja itin gausios menstruacijos, taip pat juos rekomenduojame rinktis po gimdymo, kai kraujavimas yra gausus ir ilgalaikis.
3.50€
Kiekis:

Pagaliau, ilgai laukti įklotai moterims kurių menstruacijos itin gausios bei ką tik pagimdžiusioms mamytėms!

Pristatome didžiausius ir gausiausiai sugeriančius funkcinius, ekologiškus GENTLE DAY® paketus su patentuota gelsva anijonų juostele pagaminta su natūraliais komponentais – sidabru ir turmalinu, kurie pasižymi antibakterinėmis bei sveikatą tausojančiomis savybėmis. Šie paketai sukurti moterims, kurias kamuoja itin gausios menstruacijos, taip pat juos rekomenduojame rinktis po gimdymo, kai kraujavimas yra gausus ir ilgalaikis. 


Kodėl rekomenduojame GENTLE DAY® Extra Heavy paketus pasirinkti po gimdymo? 

GENTLE DAY® paketai yra ekologiškai sertifikuoti ir patikrinti dėl kenksmingų chemikalų, kurie gali sukelti odos sudirgimus, alergijas ar ligas (sertifikuota Oeko-Tex® 100). Citotoksikologinis bei mikrobiologinis testai rodo, kad produktai yra saugūs ir nesukelia odos sudirgimų (sertifikuota Made for Health®). GENTLE DAY® paketai, suteikia ypatingą higieną, kadangi kiekvienas įklotas yra individualiai supakuotas, o pati aliuminio pakuotė gali būti atidaroma ir vėl uždaroma lipnios dalies pagalba. Tai apsaugo paketus nuo nešvarumų patekimo. Be to paketai netestuojami su gyvūnais ir nenaudojama jokių gyvulinės kilmės medžiagų, todėl visi GENTLE DAY® paketai yra žymimi VEGAN ženklu (Vegetarian Society approved).

Dėka GENTLE DAY® ypatingos anijonų juostelės su turmalinu ir sidabru, paketas apsaugotas nuo bakterijų dauginimosi jį nešiojant, todėl mažėja infekcijų tikimybė. Tai labai svarbu po gimdymo, kadangi reprodukciniai organai gyja, tad ypatinga higiena yra itin svarbi. 

Inovatyvi anijonų juostelės technologija su sidabru ir turmalinu leidžia be papildomų chemikalų ir kvapiklių išvengti nemalonaus kvapo.  

Orui laidus plastiko pagrindas su mikroporomis neleidžia odai šusti. Tai labai svarbu po gimdymo, nes tam kad organai greičiau gytų, reikia kad oda būtų kuo geriau ventiliuojama. 

Visi GENTLE DAY® paketai kuriami ir gaminami tam kad padėtų moterims išvengti nemalonių infekcijų ir odos sudirgimų, Tai bene gausiausia sugeriantys ekologiški paketai. 

  • pH subalansuotas odai, be toksiškų chemikalų, be kvapiklių, nechloruoti. 
  • Švelnus viršutinis sluoksnis išlieka sausas, tad nedirgina odos. 
  • Gelsva anijonų juostelė su sidabru ir turmalinu geresnei odos apsaugai nuo bakterijų ir apsaugai nuo blogo kvapo. 
  • Sugeriamasis sluoksnis su medvilne ir itin gausiai sugeriančia, netoksiška gelio medžiaga, kuri yra suyranti gamtoje. 
  • Kvėpuojantis pagrindas neleis odai šusti ir sudirgti. 
  • Visapusiška apsauga nuo pratekėjimų –šoninės sienelės, specialūs grioveliai, išplatinta nugarinė dalis. 
  • Netoksiškos klijų juostelės ir 4 sparneliai gerai prilimpa ir stabiliai laiko paketą vietoje. 


Kaip naudoti:

Paketą keiskite pagal poreikį, bet ne rečiau kaip 6 val. Panaudotą paketą įvyniokite atgal į plėvelę, kuria paketas buvo įvyniotas ir išmeskite į šiukšlių dėžę. Negalima mesti į klozetą. 


Prisijunkite jeigu norite komentuoti.
Oeko-Tex 100  certificate
Oeko-Tex 100  certificate
Oeko-Tex 100 certificate

Neturi kenksmingų chemikalų.

Made for Health
Made for Health
Made for Health

Nedirgina odos.

Made for health
Made for health
Made for health

Made for health

textile
textile
textile

textile

Eko sertifikuoti
Draugiški gamtai
Inovacija
Nesukelia odos sudirgimų
Nėra kenksmingų chemikalų
Odai draugiškas pH

Gentleday.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gentleday.lt slapukų politika.

Sutinku