Krepšelis0 0,00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Pakviesk draugę ir gauk 5 €
Meniu

Įklotai ir paketai

JIE TIESIOG GERESNI.

Gentle Day pristato...

Įkvėpti moterų. Ištobulinti mokslininkų.
Pažangūs ir patentuoti.
100% ekologiški.

Su sidabro ir turmalino dalelėmis


https://www.gentleday.lt/paketai-ir-iklotai

Apie įklotus reklamose girdėjai tiek daug, kad mums neliko nieko kito, kaip tik Tau pasakyti - Gentle Day įklotai yra tiesiog geresni. Ir viskas. 
Kad įsitikintum - užteks vieną kartą juos išbandyti. Ir tuomet viską suprasi.IŠBANDYK NEMOKAMAI

(5 įklotai dovanų. 2,70 € už pristatymą)


TOKIE PLONYČIAI IR ŠVELNŪS, BET TOKIE GALINGI.

Nesvarbu kokia situacija, Gentle Day įklotai pasirūpins tavimi geriausiai. 

1. Retesni bėgiojimai į tualetą.

Pastebėsi, kad naudodama GENTLE DAY®, rečiau teks bėgti juos keisti. Viskas dėl gerokai geresnio sugeriamumo. Štai kodėl jie geresni: GENTLE DAY® paketuose esantys polimerai sugeria kelis šimtus kartų daugiau, nei jie patys sveria. Be to, jie savaime suyra gamtoje. Remiantis Rothwell’o metodu,GENTLE DAY® dieninis paketas sugeria apie 122 g  (tai daugiau nei pusę stiklinės vandens) ir išlieka sausas. Tai tikras patogumas mums mergaitėms.

2. Pamirši sudirgusią odą.

Kuriai moteriai patinka jausti odos niežtėjimą ar erzinantį dirginimą? Tokių nepažįstam. GENTLE DAY® įklotų sudėtyje nėra jokių kenksmingų chemikalų ir kvapiklių, todėl beveik neįmanoma, kad kiltų koks sudirgimas ar kiti nepatogumai.

3. Neužuosi nieko. Dings bakterijų baimė.

GENTLE DAY® įklotai unikalūs tuo, kad turi patentuotą anijonų juostelę, praturtintą sidabro ir turmalinų elementais. Ką tai reiškia tau? Trumpai tariant - anijono juostelė naikina nemalonų kvapą ir slopina bakterijų dauginimąsi įklote. Klausi, kodėl taip yra? Viskas dėl anijonų juostelės ir jos sudėtyje esančio mineralo - turmalino ir sidabro. Sidabras nuo seno yra žinomas, kaip antibakterinių savybių turintis taurusis metalas, o mineralas turmalinas pasižymi detoksikuojančiomis, regeneruojančiomis, imunitetą stiprinančiomis savybėmis.  Tad šie du elementai - saugo ir rūpinasi tavo pojūčiais ir nepriekaištinga higiena.

GENTLE DAY® įklotai tiesiog geresni, nes yra kuriami apgalvojant kiekvieną moteriai svarbią detalę.


5 svarbios priežastys, kodėl kiekviena moteris 
turėtų išbandyti Gentle Day įklotus. 


GENTLE DAY® įklotai

Įprasti įklotai

1. Jokių chemikalų, toksinų ir kitų kenksmingų medžiagų. GENTLE DAY® įklotuose nėra jokių kenksmingų chemikalų, kurie sukelia alergijas, infekcijas, reprodukcinės sistemos ligas ir kitus skausmingus uždegimus. Kasmet įklotai testuojami nepriklausomoje laboratorijoje ir sertifikuojami ekologiniu OEKO-TEX® sertifikatu.

Įprastiniuose įklotuose gali būti randama daugybė įvairių chemikalų nuo formaldehido iki acetono, sunkiųjų metalų, dioksino ir kitų blogybių. Visi šie dalykai sukelia alergijas, dirgina odą, o ilgainiui gali sukelti ir daug kitų pavojingų dalykų, kurių čia minėti nesinori.

2. Anijonų juostelė su sidabro ir turmalino dalelėmis. Šis unikalus natūralių elementų junginys eliminuoja nemalonų kvapą ir bakterijų dauginimąsi įklote. Apsaugo odą ir reprodukcinę sistemą nuo ligų, kurios gali kilti dėl bakterijų. Turmalinas pasižymi labai geromis sveikatą puoselėjančiomis savybėmis.

Nėra jokios apsaugos nuo bakterijų ir kvapo, nebent kvepalai, kurie sukelia alergijas. O tuo tarpu chemikalai kaupiasi organizme. Įklote taip pat kaupiasi šiluma, drėgmė, todėl bakterijos pradeda daugintis jau po 20 minučių. Greitai galima pajausti negalavimus, niežėjimą, paraudimą ir kitus nepageidaujamus pojūčius. Kam to reikia?

3. Aukščiausios kokybės, gamtoje suyrantis, super absorbuojantis polimeras iš Japonijos. Jis sugeria kelis šimtus kartų daugiau nei pats sveria. Atlikti testai parodė, kad GENTLE DAY® įklotai sugeria net 5 kartus daugiau, nei įprastiniai. Be to tai yra draugiška gamtai, biologiškai suyranti medžiaga.

Jei menstruacijos gausios tenka pakeisti net iki 5 įklotų per dieną. Tai reiškia, kad kas 2 ar 3 valandas reikia bėgti į tualetą. Nukenčia piniginė, nes nuolat reikia turėti daug įklotų. Be to prastos kokybės polimeras gali sukelti alergiją. Dažni pratekėjimai, todėl tuo metu negali jaustis kaip įmanoma švariau ir ramiau.

4. Apatinis sluoksnis su kalcio karbonatu, turi mikro skylutes, todėl praleidžia orą ir suteikia odai galimybę kvėpuoti. Taip oda nekaista, nešunta ir neprakaituoja, o moteris nejaučia odos dirginimo, kvapo ir nesibaimina dėl bakterijų. Be naudos organizmui, šis plastikas yra ir darugiškas gamtai.

Užsidėjus įprastinius įklotus jausmas toks pats lyg užsidėtumėte celofaninį maišelį. Kadangi tą maišą reikia nešioti 120 valandų be perstojo (vidutiniškai 5 dienas), tai jausmas tikrai bus nepakartojamas. Prie viso to prisideda drėgmė ir galima įsivaizduoti kas vyksta su moters oda.

5. Ekologiški klijai. Šiuose klijuose nėra jokių toksinių chemikalų, jie yra saugūs svetikatai ir gamtai. Su jais nekyla jokios alergijos ir kiti nepageidaujami įvykiai.

Įprastiniuose įklotuose naudojami klijai gali būti pagrindinė kontaktinio dermatito kirkšnyse priežastis. Be to šių klijų likučių lieka ant kelnaičių, o jos juk vėliau glaudžiamos prie intymios vietos.


NUO ŠIOL NEJAUSK NIEKO, KO JAUSTI NENORĖJAI. 

Įklotų revoliucija, kurios seniai nusipelnė kiekviena moteris… Nuo šiol su pažangiausiais pasaulyje GENTLE DAY® ekologiškais įklotais išgyvensite menstruacijas taip lengvai, kaip niekada anksčiau. Ir dar lengviau. 

Prisijunk prie daugiau nei 1000 000 moterų visame pasaulyje, kurios naudoja GENTLE DAY® įklotus ir nejausk nieko, kas iki šiol taip neramino su kitais įklotais.

SUTAUPYK 30%

GENTLE DAY - lietuviškas prekės ženklas! Mes didžiuojamės, galėdami Lietuvai ir visam pasauliui pateikti aukščiausios kokybės higienos produktus moterims. Gentleday.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gentleday.lt slapukų politika.

Sutinku