Krepšelis0 0,00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Pakviesk draugę ir gauk 5 €
Meniu

Mūsų istorija

Mūsų reportažas iš laidos "Modern Living with kathy ireland®" rodytos per Bloomberg International bei WE TV (JAV) 


GENTLE DAY® prekės ženklas buvo sukurtas 2009 metais. Pirmieji šio ženklo produktai pasiekę Lietuvos rinką buvo higieniniai įklotai su anijonų juostele. Mūsų įmonė pirmoji pristatė šiuos produktus parduotuvėms ir vaistinėms, nes mes tikėjome, kad moterys nusipelnė turėti geresnę, patogesnė ir sveikesnę alternatyvą, šalia gerai žinomų senai įsitvirtinusių pasaulinėse rinkose higienos įklotų.

Šiandien mūsų produktai randami bene kiekvienoje parduotuvėje ar vaistinėje. Tai buvo pasiekta tik sunkiu, nenuilstamu darbu ir užsispyrimu. Mes neapsiribojome vien tik Lietuva ir plėtėme savo distributorių ratą visoje Europoje. Šiuo metu GENTLE DAY prekių galima rasti 15 užsienio šalių.

Didžiausias iššūkis - JAV rinka. 2016 m. rudenį JAV rinkai pristatėme naują prekinį ženklą - GENIAL DAY.

Esame mažas šeimos verslas, tačiau turime dideles ambicijas ir tikime, kad vieną dieną mūsų prekiniai ženklai bus gerai atpažįstami visame pasaulyje ir pakeis daugelio moterų požiūrį į menstruacijas!

Gentleday.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gentleday.lt slapukų politika.

Sutinku