Krepšelis0 0,00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Pakviesk draugę ir gauk 5 €
Meniu

Socialinės akcijos

PROJEKTAS #RūpestingaRožinėKarta 


Vilmantė Markevičienė Gentle Day® įkūrėja: auginu paauglę dukrą ir žinau, koks sudėtingas šis periodas, kaip mergaitės išgyvena kūno pokyčius, kiek joms kyla įvairių klausimų. Sugalvojome, kaip padėti mokinėms išvengti streso, tuo metu, kai joms ir taip daug sumaišties kelia ankstyvasis brendimas. Siekiame, kad kiekviena mokykla turėtų higieninių paketų, kad bet kuri į nepatogią TŲ dienų situaciją papuolusi mergaitė nesidrovėtų ir visada žinotų, kur kreiptis. Kviečiame visų mokyklų atstovus, tiek esančių miestuose, tiek ir rajonuose, drąsiai kreiptis. 

Mokytojos, susisiekite su mumis: gentleday@gentleday.com


Mielos mergaitės!

Menstruacijos - ne liga ir tikrai ne TABU tema, nesigėdinkite kalbėti, klausti savo mamų, močiučių, nebijokite kreiptis į mokytojas. Drąsiai galite rašyti ir mums, žinokite, mes irgi tokios pačios, padėsime Jums suprasti KAS ir KODĖL su Jumis vyksta.

gentleday@gentleday.com 
arba FB privačia žinuteDžiaugiamės galėdami prisidėti bent maža dalele. 

 


  


 
Gentleday.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gentleday.lt slapukų politika.

Sutinku