Krepšelis0 0,00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Pakviesk draugę ir gauk 5 €

Įklotai su anijonų juostele FAR-IR ANION, ekologiški, 15 vnt

Natūralūs įklotai su medvilne. Tinka jautriai odai, nealergizuoja.
1.99€
Kiekis:
Arba
Sutaupykite iki 30%
9Rinkitės iš produktų
Komplektuok ir taupyk

Sintetiniai, nelaidūs orui, o jei dar ir kvepiantys kasdieniai įklotai, gali sukelti nepageidaujamą odos reakciją, išbalansuoti makšties pH ir sukelti makšties infekciją ar kandidozę.

Makšties gleivinė yra kaip kempinė ir lengvai absorbuoja tiek naudingas tiek ir kenksmingas medžiagas. Šios medžiagos patenka į kraujotaką, o kraujas jas išnešioja į kitus organus. Kenksmingi chemikalai esantys įklotuose, tamponuose, drėgnose servetėlėse, prausikliuose šiuo keliu lengvai patenka į organizmą. Toksiški chemikalai yra siejami su reprodukcinės sistemos ligomis, mutacijomis, nevaisingumu, alergijomis ir kitomis ligomis. Klijai, kvepalai, kremai ir losjonai naudojami gaminant įklotus ir paketus yra siejami su kontaktiniu dermatitu. Dioksinas, kuris išsiskiria celiuliozę ar medvilnę balinant chloru, siejamas su krūties vėžiu. 
Daugiau naudingos informacijos apie kenksmingus chemikalus higienos priemonėse rasti galite čia>>

* Jei jūs iš tų moterų, kurios negali apsieiti be kasdienių įklotų, tuomet rinkitės tai, kas geriausia jūsų odai - natūralius įklotus su medvilnės paviršiumi. Tik tokius rekomenduoja rinktis ginekologai. 

GENTLE DAY® įklotai – švelnūs Jūsų odai.

Ekologiški GENTLE DAY® įklotai yra patikimi, nes kasmet testuojami dėl kenksmingų chemikalų kiekių, pH lygio. Atlikti dermatologiniai ir odos lopo tyrimai nustatė, kad įklotai nesukelia odos alergijų. Jokie testai nebuvo atlikti su gyvūnais.

Apatinis įklotų sluoksnis yra laidus orui. Jo gamybos metu naudojamas kalcio karbonatas, dėl kurio atsiranda mikroporos.

Dėl gelsvos anijonų juostelės šiems įklotams buvo suteiktas išradimo patentas. Tai yra vieninteliai išradimo patentą turintys įklotai.

GENTLE DAY®  FAR-IR Anion juostelė išsiskiria tuo, kad joje yra naudojamas gamtoje aptinkamas mineralas - turmalinas. Veikiamas trinties arba spaudimo, deguonies ir drėgmės turmalinas generuoja neigiamus jonus (anijonus) ir tolimuosius infraraudonuosius spindulius (šilumą), o šie pasižymi antibakterinėmis bei odą tausojančiomis savybėmis.  FAR-IR Anion juostelė, naikina nemalonų kvapą ir slopina bakterijų dauginimąsi įklotuose. Anijonų kiekis 6000 vnt/cm3.  

 

TURMALINAS IR JO IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS

Turmalinas - draugiškas aplinkai mineralas, kuris veikiamas išorinės jėgos ar šilumos geba spinduliuoti tolimuosius infraraudonuosius (IR) spindulius, negatyvius jonus (anijonus), sudaryti elektromagnetinį lauką ir spinduliuoti retus mikroelementus. Dėl šių savybių turmalinas naudojamas pagerinant žmonių gyvenamąją aplinką ir gyvenimo kokybę. 

Turmalinas gerai žinomas (ypatingai Japonijoje ir Kinijoje) kaip pagreitinantis metabolizmą ir toksinų šalinimą, pagerinantis kraujo cirkuliaciją ir ląstelių atsinaujinimą, stiprinantis imunitetą, sureguliuojantis pH lygį, mažintis stresą ir depresiją. Jis naudojamas gydant odos ligas, lėtines ligas susijusias su susikaupusiais toksinais organizme, malšinant skausmą.

Kaip patikrinti, ar įkloto paviršius natūralus?

Nuplėšus įkloto paviršiaus medžiagos gabalėlį reikia jį uždegti (geriau lauke ir padėjus į lėkštelę). Jei medžiaga dega atvira liepsna ir palieka tik pelenus - ji yra iš natūralaus pluošto. Jei medžiaga nedega, bet lydosi - reiškia pluoštas yra sintetinis.

* Rekomenduojame labai atidžiai pasižiūrėti laidos „Klauskite daktaro“ įrašą, kuriame  VISA TIESA apie įklotus ir tamponus! Beje, atliekant degimo eksperimentą su dviejų rūšių įklotais, tie, kurie sudega iki pelenų - mūsiškiai! 


Investuokite į savo sveikatą - rinkitės GENTLE DAY®!

Prisijunkite jeigu norite komentuoti.
Oeko-Tex 100  certificate
Oeko-Tex 100  certificate
Oeko-Tex 100 certificate

Neturi kenksmingų chemikalų.

Made for Health
Made for Health
Made for Health

Nedirgina odos.

Made for health
Made for health
Made for health

Made for health

textile
textile
textile

textile

Eko sertifikuoti
Draugiški gamtai
Inovacija
Nesukelia odos sudirgimų
Nėra kenksmingų chemikalų
Odai draugiškas pH

Gentleday.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gentleday.lt slapukų politika.

Sutinku