GENTLE DAY® Menstruacinės kelnaitės

Tvarus pasirinkimas kiekvienai

Daugkartinio naudojimo menstruacinės kelnaitės iš natūralaus pluošto sugeria ir apsaugo nuo pratekėjimų.

 • PATENTUOTAS KLYNELIS

  Vienintelės menstruacinės kelnaitės su dvigubu klyneliu, kuris ne tik sugeria, bet ir apsaugo nuo pratekėjimų. Naudojant kartu su paketu, galima paslėpti jo sparnelius vidiniame klynelyje.

 • TENCEL™ MODALAS

  Austriška aukščiausios kokybės, Oeko-Tex® 100 sertifikuota medžiaga, gaminama iš medienos - laidi orui, gerai sugeria, turi natūraliai antibakterinių savybių. Ilgai išliekantis švelnumas padeda odai jaustis maloniai vėsiai bei sausai dieną ir naktį.

 • SUGERIANTYS SLUOKSNIAI

  GENIAL menstruacinės kelnaitės sukurtos taip, kad jūs galėtumėte jas nešioti su papildoma apsauga arba be jos. Priklausomai nuo modelio, sugeriantys sluoksniai gali sugerti nuo 12 iki 40 ml.

Gentle Day

Kas yra menstruacinės kelnaitės?

Menstruacinės kelnaitės gali sugerti kraują ar šlapimą, sulaikydamos skysčius medžiagos sluoksniuose ir nepraleisdamos jų į išorę panašiai kaip daugkartinio naudojimo įklotai. Tik kelnaitės yra plonesnės ir patogesnės.

GENIAL menstruacines kelnaites galite nešioti tiek vienas, tiek naudodamos papildomą priemonę - taurelę, paketus, tamponus. Kai naudojamas paketas, PadGuard™ klynelis leidžia paslėpti paketo sparnelius, kad jie nesitrintų į odą.

Kelnaitės tinka paauglėms ir moterims, kurioms yra menstruacijos. Taip pat galima naudoti esant silpnam šlapimo nelaikymui nėštumo metu, po gimdymo ir kitu metu.

Vienintelės tokios Pasaulyje

Patentuotas klynelis PadGuard™

Klynelio funkcija ir privalumai:

 • apsaugo nuo pratekėjimo - sugeria kraują ar šlapimą ir neleidžia prasiskverbti skysčiui į išorę;
 • paslepia paketo sparnelius, stabiliau laiko paketą;
 • paslėpti sparneliai nesitrina į šlaunų odą ir jos nedirgina;
 • greičiau džiūna ir lengviau išsiplauna.

Lengva priežiūra

Menstruacines kelnaites lengva prižiūrėti.

 • Kraujas išskalaujamas šaltu vandeniu ir kelnaitės skalbiamos skalbyklėje arba rankomis naudojant skalbimo priemonę.
 • Negalima naudoti balinimo, minkštinimo priemonių ir džiovinti džiovyklėje karštoje temperatūroje, džiauti ant karšto gyvatuko.

Daugiau nesijaudink dėl pratekėjimų

Menstruacinės kelnaitės

GENIAL menstruacinės kelnaitės su PadGuard™ klyneliu Tvarus pasirinkimas - daugkartinio naudojimo menstruacinės kelnaitės...