Mes gimę Lietuvoje

2009 m. šeimos įkurtas verslas pradėjo keisti požiūrį į menstruacijas ir padėjo jas prisijaukinti tūkstančiams moterų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

 • PATIKIMI IR SAUGŪS

  Laboratoriškai ir kliniškai testuojami ir sertifikuojami produktai.

 • FUNKCIONALŪS

  Moters kuriami efektyvūs, aukščiausios kokybės produktai.

 • INOVATYVŪS

  Inovatyvūs sprendimai, padedantys prisijaukinti menstruacijas - jaustis patogiai ir užtikrintai.

 • TVARŪS

  Draugiški jums ir aplinkai produktai, netestuoti su gyvūnais.

1 4

Mėnesinių ciklas - tai veidrodis į mūsų sveikatą

Moters ciklas yra natūralus procesas, kurio metu moteris išgyveną žiemą, pavasarį, vasarą ir rudenį. Mes tikime, kad subalansuotas menstruacijų ciklas suteikia moterims ramybės ir pasitikėjimo jausmą.

Prisijaukinti menstruacijas

Mūsų misija padėti mergaitėms ir moterims prisijaukinti menstruacijas ne tik kuriant aukštos kokybės inovatyvius produktus, bet ir edukuojant, kalbinant įvairius specialistus. Todėl kviečiame jus jungtis prie mūsų socialinių tinklų ir sužinoti daugiau apie savo ciklą.

Gentle Day - Facebook

Gentle Day - Instagram

#PrisijaukinkMenstruacijas - Instagram

Rūpinamės moterimis

Nuo paramos mūsų produktais įvairioms paramos organizacijoms iki mūsų pačių inicijuotų socialinių ir švietėjiškų projektų. Siekiame, kad mėnesinės nebūtų tabu ar kažkas gėdingo, o kokybiški produktai būtų prieinami toms, kurioms reikia pagalbos.

Apie mūsų projektus
 • GENTLE DAY®

  2009 m. gimęs, 2022 m. atsinaujinęs p. ž. registruotas Europoje bei kitose valstybėse. Šio prekės ženklo produktus galima rasti Europoje.

 • EiVi by Genial day®

  Dukros Eivės įkvėptas p.ž. gimė 2016 m. sukūrus kelnaites su patentuotu klyneliu. Taip atsirado visa tvaraus apatinio trikotažo linija.

 • GENIAL DAY®

  2015 m. JAV ir Kanadoje registruotas prekės ženklas. Su šiuo ženklu gaminami tokie patys kaip ir GENTLE DAY® produktai, tiekiami Šiaurės Amerikos rinkai.

Mes pasaulyje

Mūsų vizija - tapti visame pasaulyje atpažįstamu lietuvišku prekės ženklu. To aktyviai siekiame jau 13 metų. Todėl GENTLE DAY® prekių galima įsigyti kai kuriose Europos Sąjungos parduotuvėse, internetu www.gentleday.com, Didžiojoje Britanijoje - www.gentleday.co.uk, amazon.co.uk, amazon.com (JAV), amazon.ca (Kanadoje).

2015 m. JAV ir Kanados rinkoms pristatėme GENIAL DAY® p.ž. (www.genialday.com). Nenustebkite, jeigu svečiuojantis Bahamų salose lentynose išvysite GENIAL DAY® įklotus.

JAV mūsų įklotai bei drėgnos servetėlės yra gavę apdovanojimų kaip rinką keičiantys, inovatyvūs ir sveiki produktai.

Plačiau apie mūsų patirtį JAV rinkoje skaitykite čia „Iš JAV grįžo į Lietuvą – parduoti unikalų produktą JAV moterims“.

Šeimos verslas

O už visų šių prekės ženklų esame mes - šeimos verslas ir mažas moteriškas kolektyvas, kuris kuria, dirba ir džiaugiasi tuo, kad GENTLE DAY® vis auga dėl mūsų nuostabių klienčių, kurios jau daug metų pasitiki mūsų produktais.