Mes gimę Lietuvoje

2009 m. šeimos įkurtas verslas pradėjo keisti požiūrį į menstruacijas ir padėjo jas prisijaukinti tūkstančiams moterų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

 • PATIKIMI IR SAUGŪS

  Laboratoriškai ir kliniškai testuojami ir setifikuojami produktai.

 • FUNKCIONALŪS

  Moters kuriami, efektyvūs, aukščiausios kokybės produktai.

 • INOVATYVŪS

  Inovatyvūs sprendimai, padedantys prisijaukinti menstruacijas.

 • EKOLOGIŠKI

  Draugiški jums ir aplinkai produktai, netestuoti su gyvūnais.

Mėnesinių ciklas tai veidrodis į mūsų sveikatą

Moters ciklas yra natūralus procesas, kurio metu moteris išgyveną žiemą, pavasarį, vasarą ir rudenį. Mes tikime, kad subalansuotas menstruacijų ciklas suteikia moterims ramybę ir harmoniją.

Prisijaukinti menstruacijas

Mūsų misija padėti moterims ir mergaitėms prisijaukinti menstruacijas, ne tik kuriant inovatyvius produktus, bet ir edukuojant. Todėl kviečiame jus jungtis prie mūsų socialinių tinklų ir sužinoti daugiau apie savo ciklą.

Rūpinamės moterimis

Nuo paramos mūsų produktais labdaros organizacijoms, iki mūsų pačių inicijuotų socialinių ir švietėjiškų projektų, mes siekiame, kad mėnesinės nebūtų tabu ar kažkas gėdingo, o kokybiški produktai būtų prieinami, toms kurioms reikia pagalbos.

Apie mūsų projektus
 • GENTLE DAY®

  2009 m. gimęs, 2022 atsinaujinęs p. ž. registruotas Europoje, bei kitose valstybėse. Šio prekinio ženklo produktus galima rasti Europoje.

 • EiVi by Genial day®

  Dukros Eivės įkvėptas p.ž. gimė 2016 m. atsiradus kelnaitėms su patentuotu klynuku. Taip atsirado visa tvaraus apatinio trikotažo linija, kurią planuojame plėsti.

 • GENIAL DAY®

  2015 m. JAV ir Kanadoje registruotas prekinis ženklas. Su šiuo ženklu gaminami tie patys kaip ir GENTLE DAY® produktai, tiekiami Šiaurės Amerikos rinkai.

Mes pasaulyje

Mūsų vizija, tapti globaliai atpažįstamu lietuvišku prekiniu ženklu. To aktyviai siekiame jau 13 metų. Todėl GENTLE DAY® prekių galima įsigyti kai kuriose EU parduotuvėse, internetu www.gentleday.com, Didžiojoje Britanijoje - www.gentleday.co.uk, amazon.co.uk, amazon.com (JAV), amazon.ca (Kanadoje).

2015 m. JAV ir Kanados rinkoms pristatėme GENIAL DAY® p.ž. (www.genialday.com). Nenustebkite, jeigu svečiuojantis Bahamų salose, lentynose išvysite GENIAL DAY® įklotus.

JAV mūsų įklotai bei drėgnos servetėlės yra gavę apdovanujimų, kaip rinką keičiantys, inovatyvūs ir sveiki produktai.

Plačiau apie mūsų patirtį JAV rinkoje skaitykite čia "Iš JAV grįžo į Lietuvą – parduoti unikalų produktą JAV moterims".

Šeimos verslas

O už visų šių prekinių ženklų esame mes - šeimos verslas ir mažas moteriškas kolektyvas, kuris kuria, dirba ir džiaugiasi tuo, kad GENTLE DAY® vis auga, dėka nuostabių klienčių, kurios jau daug metų pasitiki mūsų produktais.

Mūsų istorija