Pristatymas

D Ė M E S I O Mielos klientės,

Karantino metu dėl didelio užsakymo kiekio siuntų pristatymas vėluos. Ačiū, kad perkate www.svelnidiena.lt ir dėkojame už Jūsų kantrybę.

_____________________________________________

Dėl siuntų į OMNIVA paštomatus Karantino sąlygomis!

Simonas Bielskis,
Omniva Lietuva generalinio direktoriaus pranešimas:

"Dėl koronaviruso Lietuvoje paskelbus karantiną, imamės visų prevencijos priemonių ne tik darbuotojų, bet ir klientų bei visuomenės sveikatos saugumui užtikrinti. Norime pranešti apie pasikeitusias siuntų pristatymo sąlygas ir pasidalinti rekomendacijomis, užtikrinančioms toliau palaikomą siuntų pristatymo kokybę.
Karantino sąlygomis ir siekiant išlaikyti nuolatinį siuntų pristatymą koreguojame siuntų pristatymo tvarką:

Nuo kovo 16 d. visos privatiems gavėjams skirtos el. parduotuvių siuntos su kurjeriniu pristatymu automatiškai peradresuojamos į artimiausią laisvą paštomatą iš anksto neperspėjus.

Primename, kad prekių pristatymas į paštomatus lieka vienu saugiausių būdų, nes jis leidžia išvengti tiesioginio kontakto. Didžioji dalis – 298 iš 300 – mūsų paštomatų įrengti atvirose vietose, lauke, mokėjimas už paslaugas vykdomas bekontakčiu atsiskaitymo būdu, o tai taip pat sumažina riziką.

Klientų prašome paštomate atsiimti siuntas kaip įmanoma skubiau – taip galėsime užtikrinti, kad kuo didesnis ratas žmonių Lietuvoje turėtų galimybę gauti prekes į OMNIVA paštomatus.


• Svarbu paminėti, kad atsižvelgiant į griežtesnę pasienių kontrolę ir pasienio ruožuose susidariusias eiles, galimi trikdžiai dėl savalaikio siuntų iš/į Lietuvos pristatymą/gavimą.
Kad siuntos pasiektų kiekvieną, mūsų 300 paštomatų tinklas išsidėstęs visoje Lietuvoje, todėl yra patogus tiek didesnių miestų, tiek kaimo vietovių gyventojams. Atnaujinkite artimiausio paštomato pasirinkimo modulį, jei dar nesate to padarę kaip galima greičiau".

__________________________________

 

 

Siuntimas ir siuntimo kainos:

 • per Omniva terminalus, kaina 2 €
 • pristato Venipak kurjeriai, kaina 2,50 €
 • arba galima atsiimti pas mus ofise - nemokamai

  DĖMĖSIO, ATSIIMANČIOS PREKES PAS MUS OFISE:

  Būtina susisiekti su mumis prieš ateinant atsiimti prekes
  tel. 8 65744508 arba 8 657 58688.

  Ofiso adresas:

  Ž. Liauksmino g. 3/ Sirvydo 5, Vilnius

  Darbo valandos:

  Pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 9 iki 16 val.

  Penktadieniais nuo 9 iki 15 val.

  Atsiskaityti už prekes galite TIK internetu (per E-bankininkystę).

  Norint prekes gauti į Kuršių Neriją - susisiekite su mumis, suformuosime užsakymą, siuntimas per DPD kurjerių tarnybą, siuntimo kaina 14,50 €.