Įklotai ir paketai

5 svarbios priežastys, kodėl kiekviena moteris turėtų išbandyti Gentle Day įklotus

GENTLE DAY® įklotai

Jokių chemikalų, toksinų ir kitų kenksmingų medžiagų. GENTLE DAY® įklotuose nėra jokių kenksmingų chemikalų, kurie sukelia alergijas, infekcijas, reprodukcinės sistemos ligas ir kitus skausmingus uždegimus. Kasmet įklotai testuojami nepriklausomoje laboratorijoje ir sertifikuojami ekologiniu OEKO-TEX® sertifikatu.

Įprasti įklotai

Įprastiniuose įklotuose gali būti randama daugybė įvairių chemikalų likučių - nuo formaldehido iki acetono, sunkiųjų metalų, dioksino ir kitų blogybių. Visi šie dalykai sukelia alergijas, dirgina odą, o ilgainiui gali sukelti ir kitų sveikatos sutrikimų.

GENTLE DAY® įklotai

FAR-IR anijonų juostelė su sidabro ir turmalino dalelėmis. Šis unikalus natūralių elementų junginys pašalina nemalonų kvapą ir bakterijų dauginimąsi įklote. Apsaugo odą ir reprodukcinę sistemą nuo ligų, kurios gali kilti dėl bakterijų. Turmalinas pasižymi labai geromis sveikatą puoselėjančiomis savybėmis.

Įprasti įklotai

Nėra jokios apsaugos nuo bakterijų ir kvapo - nebent kvepalai, kurie gali sukeliti alergijas. O tuo tarpu chemikalai kaupiasi organizme. Įklote taip pat kaupiasi šiluma, drėgmė, todėl bakterijos pradeda daugintis jau po 20 minučių. Greitai galima pajusti diskomfortą, niežėjimą, paraudimą ir kitus nepageidaujamus pojūčius. Kam to reikia?

GENTLE DAY® įklotai

Aukščiausios kokybės gamtoje suyrantis, super absorbuojantis polimeras iš Japonijos. Jis sugeria kelis šimtus kartų daugiau nei pats sveria. Atlikti testai parodė, kad GENTLE DAY® įklotai sugeria net iki 10 kartų daugiau nei įprastiniai. Be to, tai yra draugiška gamtai, biologiškai suyranti medžiaga.

Įprasti įklotai

Jei menstruacijos gausios, tenka pakeisti net iki 5 įklotų per dieną. Tai reiškia, kad kas 2 ar 3 valandas reikia bėgti į tualetą. Nukenčia piniginė, nes nuolat reikia turėti daugiau įklotų. Be to, prastos kokybės polimeras gali sukelti alergiją. Dažni pratekėjimai, todėl tuo metu sudėtinga jaustis ramiau.

GENTLE DAY® įklotai

Apatinis sluoksnis su kalcio karbonatu turi mikro skylutes, todėl praleidžia orą ir suteikia odai galimybę kvėpuoti. Taip oda nekaista, nešunta ir neprakaituoja, o moteris nejaučia odos dirginimo, kvapo ir nesibaimina dėl bakterijų. Be naudos organizmui šis plastikas yra ir draugiškas gamtai.

Įprasti įklotai

Naudojant įprastinius įklotus jausmas toks pats lyg naudotumėte celofaninį maišelį. Kadangi tą „maišą“ reikia nešioti 120 valandų be perstojo (vidutiniškai 5 dienas), tai jausmas tikrai bus nepakartojamas. Prie viso to prisideda drėgmė ir galima įsivaizduoti, kas vyksta su moters oda.

GENTLE DAY® įklotai

Ekologiški klijai. Šiuose klijuose nėra jokių toksinių chemikalų - jie yra saugūs sveikatai ir gamtai. Klijai nesukelia alergijos ir kitų nepageidaujamų poveikių.

Įprasti įklotai

Įprastiniuose įklotuose naudojami klijai gali būti pagrindinė kontaktinio dermatito kirkšnyse priežastis. Be to, šių klijų likučių lieka ant kelnaičių, o jos juk vėliau glaudžiamos prie intymios vietos.

NUO ŠIOL JAUSKITĖS PATOGIAI IR UŽTIKRINTAI.

Įklotų revoliucija, kurios seniai nusipelnė kiekviena moteris… Nuo šiol su pažangiausiais pasaulyje GENTLE DAY® ekologiškais įklotais išgyvensite menstruacijas taip lengvai, kaip niekada anksčiau. Ir dar lengviau. 

Prisijunkite prie daugiau nei 1 000 000 moterų visame pasaulyje, kurios naudoja GENTLE DAY® įklotus ir nejauskite nieko, kas iki šiol taip neramino naudojant kitus įklotus.

GENTLE DAY - lietuviškas prekės ženklas! Mes didžiuojamės, galėdami Lietuvai ir visam pasauliui pateikti aukščiausios kokybės higienos produktus moterims.