Privatumo politika

Privatumo politika

Gerbiamas Pirkėjau, šia politika informuojame Jus apie Jūsų duomenų rinkimą,

tvarkymą ir saugojimą ir kitą aktualią informaciją, įskaitant ir slapukų naudojimo nuostatas.

Kas mes?

UAB „AAAA Europe Distribution“, kodas: 302324694, Adresas: Kalvarijų g. 3-418, 09310 Vilnius.

Su mumis galite susisiekti: 

Telefonu arba el.paštu: gentleday@gentleday.com 865744508

Kokius Jūsų duomenis ir kokiais tikslais renkame?

Elektroninei prekybai vykdyti

Tiesioginei rinkodarai

Puslapio lankomumo statistikai

 

Vardas, pavardė, gyvenamosios vietos (pristatymo) adresas, kontaktiniai duomenys, IP adresas, pirkimo istorija

 

Vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys

 

Nuasmenintus duomenis apie Jūsų apsilankymą: kokia Jūsų naršyklė, įrenginys, kiek laiko praleidote svetainėje, iš kokio esate regiono ir pan.


Kokias turite teises?

 • Teisę susipažinti su asmens duomenimis (teisę gauti informaciją). Ši teisė leidžia Jums pasitikrinti, kokią informaciją apie Jus turime, kokiais tikslais ją tvarkome, kiek laiko saugome, kam ją perduodame, iš kuri ją gavome ir kt. Elektroninėje parduotuvėje renkamą informaciją galite peržiūrėti savo Paskyroje. Dėl informacijos apie tai, ar renkami kiti duomenys galite kreiptis žemiau pateiktais būdais.
 • Teisę reikalauti ištaisyti/papildyti Jūsų asmens duomenis: elektroninėje parduotuvėje esančius duomenis galite koreguoti savarankiškai, dėl kitų duomenų korekcijų kreipkitės žemiau nurodytais būdais.
 • Teisė reikalauti ištrinti duomenis: Jūs turite teisę ištrinti savo Paskyros duomenis ar pačią Paskyrą, joje buvę paskutiniai duomenys Bendrovės teisėtų interesų tikslu saugomi 3 metus. Kiti duomenys gali būti ištrinti tik jei nėra teisės aktų reikalavimų juos saugoti arba Bendrovės teisėtų interesų tikslu (pvz ginti savo teises teisme). 
 • Teisę apriboti asmens duomenų tvarkymą: ši teisė gali būti įgyvendinama, pvz, jei pastebėjote neteisėtą Jūsų duomenų tvarkymą ir ginate savo interesus kitose institucijose, tuomet galite sustabdyti duomenų tvarkymą, iki kol toje institucijoje bus priimtas sprendimas dėl to, ar duomenys buvo tvarkomi teisėtai.
 • Teisę perkelti duomenis: ši teisė apima galimybę perkelti tik tuos duomenis, kurie gauti sutikimo / sutarties pagrindu ar kai duomenys tvarkomi automatizuotomis priemonėmis.
 • Teisę nesutikti, atšaukti sutikimą: Ši teisė apima, pvz. nesutikimą/sutikimą gauti tiesioginės rinkodaros pasiūlymus. Nesant sutikimo ar jį atšaukus Bendrovė tokių duomenų nebetvarko.

Kaip įgyvendinti savo teises?

Norėdami pasinaudoti savo teisėmis turėtumėte parašyti prašymą, nurodant: 

 • vardas;
 • pavardė;
 • kontaktiniai duomenys;
 • kokia teise norite pasinaudoti
 • Priežastys, dėl kurių norite šia teise pasinaudoti (išskyrus atšaukiant sutikimą)

Prašymą galite pateikti:

 • Tiesiogiai mūsų biure, adresu: Kalvarijų g. 3-418, 09310 Vilnius. Prašymo pateikimo metu turėsime patvirtinti Jūsų tapatybę, todėl reikės parodyti asmens dokumentą;
 • Elektroniniu paštu:  gentleday@gentleday.com, jei prašymą pasirašysite elektroniniu parašu.

Prašymus priima Bendrovės vadovas arba jį pavaduotojantis asmuo. Atsakymą Jums pateiksime per 20 dienų, o esant objektyvioms priežastims – per ilgesnį laiką (tokiu atveju informuosime Jus apie pratęstą terminą ir pratęsimo priežastį). Prašymus dėl duomenų atnaujinimo, ištaisymo, papildymo nagrinėjami per kuo trumpesnį laiką.

Ar galite savo duomenų neteikti?

Galite, tik elektroninės prekybos atveju nepateikus duomenų negalėsite ir įsigyti mūsų prekių. 

Kiek susiję su tiesiogine rinkodara – tokiu duomenų teikimas nėra privalomas ir duomenų nepateikus jokių neigiamų pasekmių dėl to neatsiranda.

Kiek laiko saugome Jūsų duomenis?

 • Jūsų asmens duomenis užpildžius duomenų formą paskyroje saugome 3 metus nuo paskutinio Jūsų apsilankymo arba nuo Paskyros ištrynimo dienos.
 • Tiesioginės rinkodaros tikslu asmens duomenys saugomi 5 metus nuo sutikimo tvarkyti asmens duomenis gavimo momento, jei tokio sutikimo neatšaukiate anksčiau.
 • Po sutikimo dėl tiesioginės rinkodaros atšaukimo, sutikimas (duomenys apie sutikimą) saugomas 3 metus (įrodinėjimo tikslais).
 • Sąskaitų faktūrų duomenys saugomi 10 metų, kaip to reikalauja teisės aktai;
 • Kiti duomenys saugomi tik tiek, kiek būtina juos saugomi pagal teisės aktų reikalavimus ir kiek reikalinga jų rinkimo tikslams įgyvendinti.

Kam galime perduoti Jūsų duomenis?

 • Duomenys, reikalingi sąskaitai faktūrai suformuoti, o taip pat atsiskaitymų duomenys bus perduoti Bendrovei apskaitos paslaugas teikiančiam asmeniui. Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.
 • Duomenys, reikalingi prekių pristatymui, bus perduoti tokias paslaugas teikiančioms bendrovėms pagal Jūsų pasirinkimą;
 • Kitam asmeniui, jei tai būtina organizuojant Bendrovės veiklą (pvz.: valstybinėms institucijoms, audito bendrovėms, teisininkams ar pan.).

Slapukų politika

1. Slapukas – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote.

2. Slapukų paskirtis – suteikti svetainei galimybę tam tikrą laiką įsiminti naudotojo parinktis (pavyzdžiui, naudotojo vardą ir kt.). Tokiu būdu jums nebereikia jų dar kartą nurodyti, kai naršote įvairiuose svetainės puslapiuose per tą patį apsilankymą.

3. Interneto svetainėje prašoma priimti arba atmesti slapukus.

4. Kai kuriuose mūsų puslapiuose rodomas išorės paslaugų teikėjų, pvz., „YouTube“, „Facebook“ turinys. Kad naudotojai galėtų pamatyti tokį trečiųjų šalių turinį, pirmiausia jie turi sutikti su konkrečiomis jų sąlygomis. Į šias sąlygas patenka ir jų slapukų politika, kuriai mes neturime jokios įtakos. Tačiau jeigu lankytojai šio turinio nežiūri, jų įrenginiuose neišsaugomi jokie trečiųjų šalių slapukai.

5. Visus slapukus iš naudotojo įrenginio galima pašalinti išvalant naršymo istoriją naršyklėje. Tokiu būdu bus pašalinti visi visų aplankytų svetainių slapukai. Primename, kad taip galima prarasti ir tam tikrą išsaugotą informaciją (pvz., išsaugotus prisijungimo duomenis, svetainės parinktis). Norint išsamiau kontroliuoti konkrečios svetainės slapukus, reikėtų patikrinti savo pasirinktos naršyklės privatumo ir slapukų nustatymus.

6. Naujausiose naršyklėse galima nustatyti, kad jūsų įrenginyje nebūtų išsaugomi jokie slapukai, tačiau tuomet gali tekti patiems koreguoti kai kurias parinktis kiekvieną kartą apsilankius svetainėje ar puslapyje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali iš viso tinkamai neveikti (pvz., prisijungimas naudojant profilio duomenis).

Svetainėje naudojami būtinieji, analitiniai, funkciniai ir kiti slapukai:

Slapuko pavadinimas

Slapuko paskirtis

Slapuko galiojimo laikas

secure_customer_sig

Skirtas vartotojo prisijungimo funkciniam veikimui (Būtinasis)

1 metai

_shopify_evids

Nėra aprašymo.

Sesijos metu

_orig_referrer

Slapuką nustato svetainė, sukurta „Shopify“ platformoje, ir jis naudojamas kartu su pirkinių krepšeliu (Būtinasis)

14 dienų

_landing_page

„Shopify“ įdiegia šį slapuką nukreipimo puslapiams stebėti (Analitinis)

14 dienų

_y

Šis slapukas yra susietas su „Shopify“ analizės rinkiniu (Analitinis)

1 metai

_s

Šis slapukas yra susietas su „Shopify“ analizės rinkiniu (Analitinis)

30 minučių

_ga

„Google Analytics“ slapukai. Registruoja unikalų ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine, generuoti (Analitinis)

2 metai

_gat

„Google Analytics“ slapukai. Registruoja unikalų ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine, generuoti (Analitinis)

1 minutė

_gid

„Google Analytics“ slapukai. Registruoja unikalų ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine, generuoti (Funkcinis)

24 valandos

NID

„Google“ reklamavimo tikslais naudojami slapukai (Reklamos)

6 mėnesiai

_shopify_sa_t

Tai „Shopify“ analitinis slapukas, susijęs su rinkodara ir persiuntimais.

30 minučių

_shopify_sa_p

Tai „Shopify“ analitinis slapukas, susijęs su rinkodara ir persiuntimais.

30 minučių

_fbp

„Facebook“ reklamavimo tikslais naudojamas slapukas (Reklamos)

3 mėnesiai 

fr

„Facebook“ reklamavimo tikslais naudojamas slapukas (Reklamos)

3 mėnesiai 

pf_vid

 Nėra aprašymo (Kitas)

Nuolatinis

proof-factor-user-bb039aee-029f-4abe-8169-492048ce5ac8-all-time-data

 Nėra aprašymo (Kitas)

2 metai

pf_stc

 Nėra aprašymo (Kitas)

5 minutės

__fb_chat_plugin

Naudojamas sekti vartotojo bendravimą per „Facebook“ susirašinėjimo programėlę (Funkcinis)

Nuolatinis

messaging_plugin_

https://www.gentleday.lt/

_125555347479663

Naudoja „Facebook“, kad įgalintų savo pokalbių valdiklio funkcijas (Funkcinis)

Nuolatinis

_session_id

Naudojamas vartotojo sesijos palaikymui (Analitinis)

Sesijos metu

 

Slapukų (cookies) politika paskutinį kartą peržiūrėta 2021-10-19