Prekių keitimas/grąžinimas

Teikiame nemokamą apatinio trikotažo keitimo arba grąžinimo paslaugą.

Kaip grąžinti parduotuvės www.gentleday.lt siuntas?

1. Užpildykite prekių keitimo/grąžinimo formą grazinimai.omniva.lt/parduotuves/www-gentleday-lt 
2. Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite į Omniva paštomatą.
3. Grąžinimo paslaugos kaina 0,00 Eur.
4. Grąžinamos pakuotės reikalavimai: ne mažesnė nei 2x9x14 cm ir ne didesnė nei 38x64x39cm. Maksimalus grąžinamos siuntos svoris: 30 kg.

Pirkėjas per 14 dienų po prekių perdavimo dienos turi teisę grąžinti internetinėje parduotuvėje įsigytą kokybišką prekę(-es) bei atgauti už ją(-as) sumokėtus pinigus arba pakeisti prekę(-es) kitomis analogiškomis kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo prekėmis.

Galutinio išpardavimo prekės nekeičiamos - taikoma tik 14 dienų grąžinimo garantija. Produkto puslapyje nurodoma, jei tai galutinio išpardavimo prekė.

Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos.

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokia buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, garantinę kortelę (jei ji buvo išduota), naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius.

Jeigu prekė nėra visos komplektacijos, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.

Brokuotos prekės visada keičiamos arba grąžinami pinigai, įskaitant ir siuntimo išlaidas.

  1. Jei grąžinamas nepilnas užsakymas, kuriam buvo taikyta kiekio nuolaida (pvz., perkant 3 vnt., taikoma 25 proc. dydžio nuolaida), pervedama užsakymo suma bus mažesnė, nes kiekio nuolaida nebegalios. Pavyzdžiui, jūs pirkote 3 vnt. skirtingo modelio ar dydžio menstruacines kelnaites, kurioms buvo taikyta kiekio nuolaida perkant 3 vnt., ir grąžinate 1 ar 2 vnt. Vadinasi, toms kelnaitėms, kurias pasiliekate, kiekio nuolaida nebeskaičiuojama, todėl bus pervedama suma atskaičius nuolaidą.
  2. Prekės, kurioms buvo taikyta nuolaida „2 už 1 kainą“/„3 už 2 kainą“, turi būti grąžintos abi/visos trys - keitimai negalimi. Pavyzdžiui, jei grąžinama tik viena prekė, laikoma, kad minėta nuolaida negalioja ir taikoma standartinė kaina, todėl pinigų grąžinimas neatliekamas.
  3. Jei grąžinamas nepilnas užsakymas, kuriam buvo pritaikytas nemokamas pristatymas (taikomas nuo 70 Eur), ir jo vertė tampa mažesnė nei 70 Eur, iš grąžinamos sumos minusuojamos pasirinkto pristatymo pirminiame užsakyme išlaidos.
  4. Jei Pirkėjas savo užsakyme gavo dovanų ir grąžina visas užsakymo prekes arba jų dalį (o užsakymo likusi vertė nebeatitinka dovanos suteikimo sąlygų), kartu privalo grąžinti ir pridėtą dovaną. Negrąžinus dovanos, Pardavėjas pasilieka teisę išskaičiuoti dovanos vertę iš grąžintinos sumos.

Susipažinkite su pirkimo-pardavimo taisyklėmis.

Turite klausimų dėl prekių keitimo ar grąžinimo? Susisiekite gentleday@gentleday.com

Papildyta 4 punktu 2024-01-16.