Apie EiVi apatinį trikotažą

EiVi by GENIAL DAY® kelnaitės ir liemenėlės išsiskiria iš kitų apatinio trikotažo gaminių tuo, kad jie gaminami iš itin kokybiškos, minkštos ekologiškos medvilnės su sidabro jonų apdaila. 8 proc. elastano suteikia medžiagai elastingumo, todėl gerai apglunda ir nesitampo. Medvilnė apdorota enzimais, todėl nesiburbuliuoja. Dažoma netoksiškais dažais. 
PATENTUOTAS KLYNELIS
Kelnaitėms dėl išskirtinio klynelio funkcionalumo suteiktas išradimo patentas Lietuvoje. Jame yra kišenėlės, už kurių klijuojasi paketo sparneliai, todėl jų nesimato iš išorės. Be to, tai stabilizuoja paketą. Jei nešiojate plaunamus paketus, toks klynelis yra nepakeičiamas, nes laiko tokį paketą vietoje.

Dvigubas klynelis eivi kelnaites gentle day kelnaites menstruacijoms kelnaites 

Kas yra SILVERPLUS®?
TAI - EKOLOGIJA, PRODUKTŲ SAUGUMAS IR FUNKCIONALUMAS
 -        KOKYBĖ IR FUNKCIONALUMAS. Unikali sidabro jonų technologija suteikia geresnę odos apsaugą, higieną, švarą ilgesniam laikui, stabdo kvapą sukeliančių bakterijų dauginimąsi.
 -      21 AMŽIAUS TEKSTILĖS PRIEŽIŪRA. SILVERPLUS® technologija apdorotus gaminius galite skalbti žemoje temperatūroje, taip sutaupydami energijos sąnaudas. Tiek skalbimo mašina, tiek ir patys skalbiniai lieka švarūs.
 -        EFEKTYVU. SILVERPLUS® sidabro jonai susijungia su tekstilės gaminiu be jokių papildomų chemikalų ar rišiklių. Sidabro padengimas išlieka ir po daugelio plovimų ir netgi įprasti milteliai negali jų išplauti.
 -      DRAUGIŠKA GAMTAI. SILVERPLUS® apdaila neturi jokių negatyvių padarinių mūsų aplinkai. Sidabro dalelės, kurios sugrįžta į aplinką, atitinka vidutinį sidabro kiekį, randamą natūralioje aplinkoje, žemėje ar akmenyse. Ši medžiaga nekenkia ir svarbioms bakterijoms, kurios atlieka biologinį valymą nuotekų sistemoje. Tai buvo patvirtinta LAUS-GmbH studijomis.
 -        DRAUGIŠKA ODAI. Citotoksikologinis testas, nustatantis saugumą odai, parodė, kad SILVERPLUS® neturi jokio poveikio natūraliam odos balansui. SILVERPLUS® sukuria antimikrobinį poveikį išskirtinai tik tekstilės gaminyje. Hohenstaino instituto mokslininkų ir išorės dermatologų atliktos studijos pademonstravo, kad antibakteriniai drabužiai, padengti sidabru, neturi jokio poveikio natūraliai odos mikroflorai, netgi jei žmogus gaminį nešioja nuolat.

-        SERTIFIKUOTA. Ši SILVERPLUS® technologija, sukurta Vokietijoje, atitinka griežtus ekologinius ir toksikologinius kriterijus, keliamus bluesign® bei yra sertifikuota Oeko-Tex®.