Ar menstruacinės maudymosi kelnaitės tikrai išgelbės jus nuo „Raudonosios jūros“ išsiliejimo?

Ar menstruacinės maudymosi kelnaitės tikrai išgelbės jus nuo „Raudonosios jūros“ išsiliejimo?

Sveikos, Rožinės Genties moterys ir merginos! Vasarai įsibėgėjant, dalinuosi savo nuotykiu, kurį patyriau išbandydama menstruacines maudymosi kelnaites. Žinau, kad klausimas, ar jos tikrai veikia, kyla daugybei moterų, todėl nusprendžiau pati patikrinti ir pasidalinti su jumis.

Stebuklingas išradimas ar tiesiog graži idėja?

Dažnai sulaukiame klausimų apie menstruacines kelnaites maudymuisi – tikriausiai daugelis mano, kad jos yra stebuklinga priemonė, galinti išgelbėti tas, kurios negali naudoti tampono ar taurelės per maudynes, o ypač paaugles. Ir aš norėjau, kad tai būtų stebuklas, nes taip norisi, kad menstruacijos keltų kuo mažiau nepatogumų. Būdama racionali, pati kurianti produktus ir suprantanti, kaip jie veikia, į šią idėją žiūrėjau šiek tiek skeptiškai. Bet vardan eksperimento nusprendžiau jas išbandyti.

Nusipirkau maudymosi kelnaites menstruacijoms, kurios buvo skirtos lengvam kraujavimui. Žinoma, nesitikėjau stebuklų, bet vyliausi, kad jos bent jau kažkiek apsaugos. Nustebino nemalonus jų kvapas, kuris nedingo net kelnaites išplovus. Na, bet rašo - Oeko-Tex sertifikuotos - tarkime, patikėsiu tuo. Į vandenį iš karto nelipu, noriu pajusti, kaip sugeria. Tačiau, jau po keturiasdešimt minučių pastebiu, kad jų krašteliai šiek tiek susikruvino. Ilgiau nelaukiu - lipu į vandenį.

Vandens testas: panėrimas į vonią

Drąsiai neriu į vonią. Ir kas gi įvyksta... po kelių minučių vanduo ties klynu pradeda raudonuoti - raudonasis vandenynas prasiveržė. Tampa aišku, kad su tokiomis kelnaitėmis saugiai maudytis tikrai nepavyktų. Kai išlipau iš vandens, rausvo kraujo upeliai tekėjo per kojas (o gal reikėjo bent pusvalandį pasimaudyti, kad klynas gerai išsiskalautų?).

Ar tai buvo siurprizas?

Nelabai... Nuo pradžių buvo aišku, kad kelnaitės nesugebės sulaikyti vandens nuo patekimo per kirkšnis ar pačią medžiagą į klyną. Nors medžiaga ir atspari vandeniui, tačiau vanduo geba patekti pro menkiausius plyšelius. Nebent tai būtų boxerių tipo kelnaitės, kurios bent jau sulaikytų raudonus upelius dėl savo prigludusių kraštų prie šlaunų. Bet, kadangi tokių neišbandžiau, galiu tik spėlioti.

Išvada: ką daryti, kai norisi išsimaudyti?

Taigi, mano išvada yra paprasta: degintis su tokiomis kelnaitėmis tikrai galima, kaip galima degintis ir su GENTLE DAY Active Bikini juodos spalvos menstruacinėmis kelnaitėmis arba medvilnės kelnaitėmis „Patogumas“, bet maudytis vargu, nebent kraujavimas visiškai minimalus. Kaip pagalbinė priemonė kartu su tamponu ar taurele, jos tikrai gali egzistuoti ir gal netgi suteikti daugiau pasitikėjimo dėl pratekėjimų. Bet tokiu atveju nepamirškite, kad tamponą po maudynių reikia pasikeisti, o taurelę galite palikti ir toliau maudytis pakartotinai, nes į taurelę vanduo nepatenka.

Jei norite pamatyti mano eksperimento vaizdo įrašą, žiūrėkite mūsų instagramo reelsą čia.

Iki kito karto ir linkiu saulėtų dienų bei nesudrumstų maudynių!

Grįžti į Blog'ą