Krepšelis0 0,00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Pakviesk draugę ir gauk 5 €

TEENS MINI paketai su anijonų juostele FAR-IR ANION, ekologiški, 12 vnt

Itin ploni, trumpesni nei įprasti paketai su sparneliais, negausioms menstruacijoms
2.83€
Kiekis:
Arba
Sutaupykite iki 30%
9Rinkitės iš produktų
Komplektuok ir taupyk

Sukurti paauglėms, tačiau puikiai tinka VISOMS moterims -  tomis dienomis, kai menstruacijos nėra gausios.

„Mums, mamoms, labai svarbi mūsų dukrų sveikata ir jų savijauta. Teko bendrauti su mamomis, kurios su ašaromis akyse pasakojo, kaip jų dukrelės kenčia nuo netinkamų paketų sukeltų negalavimų: alergija, odos sudirgimai, skausmas, pratekėjimai... Todėl, paskatinta savo paauglės dukros ir kitų mamų patirties sukūriau GENTLE DAY® paketus, skirtus ne tik mamoms,  bet ir jų dukroms.

Su meile ir rūpesčiu mūsų dukroms,“ - GENTLE DAY® prekės ženklo įkūrėja ir produktų dizainerė, Vilmantė Markevičienė.

Ekologija - tai ne prabanga, tai būtinybė auklėjant jaunąją kartą. Tausokite savo sveikatą nuo pirmųjų menstruacijų dienų! #RūpestingaRožinėKarta 


GENTLE DAY® paketai suteikia geresnę apsaugą nuo pratekėjimų, tausoja jūsų odą bei sumažina menstruacinius negalavimus.


Ekologiški GENTLE DAY® paketai yra patikimi, nes kasmet testuojami dėl kenksmingų chemikalų kiekių, pH lygio. Atlikti dermatologiniai ir odos lopo tyrimai nustatė, kad paketai nesukelia odos alergijų. Jokie testai nebuvo atlikti su gyvūnais.

Apatinis paketų sluoksnis yra laidus orui. Jo gamybos metu naudojamas kalcio karbonatas, dėl kurio atsiranda mikroporos. Paketai išsiskiria itin geru sugeriamumu dėl aukštos kokybės superabsorbuojančių gamtoje suyrančių polimerų.

GENTLE DAY®  FAR-IR Anion juostelė išsiskiria tuo, kad joje yra naudojamas gamtoje aptinkamas mineralas - turmalinas. Veikiamas trinties arba spaudimo, deguonies ir drėgmės turmalinas generuoja neigiamus jonus (anijonus) ir tolimuosius infraraudonuosius spindulius (šilumą), o šie pasižymi antibakterinėmis bei odą tausojančiomis savybėmis.  FAR-IR Anion juostelė, naikina nemalonų kvapą ir slopina bakterijų dauginimąsi įklotuose. Anijonų kiekis 6000 vnt/cm3.  


TURMALINAS IR JO IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS


Turmalinas - draugiškas aplinkai mineralas, kuris veikiamas išorinės jėgos ar šilumos geba spinduliuoti tolimuosius infraraudonuosius (IR) spindulius, negatyvius jonus (anijonus), sudaryti elektromagnetinį lauką ir spinduliuoti retus mikroelementus. Dėl šių savybių turmalinas naudojamas pagerinant  žmonių gyvenamąją aplinką ir gyvenimo kokybę.  Turmalinas gerai žinomas (ypatingai Japonijoje ir Kinijoje) kaip pagreitinantis metabolizmą ir toksinų šalinimą, pagerinantis kraujo cirkuliaciją ir ląstelių atsinaujinimą, stiprinantis imunitetą, sureguliuojantis pH lygį, mažintis stresą ir depresiją. Jis naudojamas gydant odos ligas, lėtines ligas susijusias su susikaupusiais toksinais organizme, malšinant skausmą.


Investuokite į savo sveikatą - rinkitės GENTLE DAY®!

Prisijunkite jeigu norite komentuoti.
Oeko-Tex 100  certificate
Oeko-Tex 100  certificate
Oeko-Tex 100 certificate

Neturi kenksmingų chemikalų.

Made for Health
Made for Health
Made for Health

Nedirgina odos.

Made for health
Made for health
Made for health

Made for health

textile
textile
textile

textile

Eko sertifikuoti
Draugiški gamtai
Inovacija
Nesukelia odos sudirgimų
Nėra kenksmingų chemikalų
Odai draugiškas pH

Gentleday.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su gentleday.lt slapukų politika.

Sutinku