Krepšelis0 0,00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Pakviesk draugę ir gauk 5 €
Meniu

Menstruacinė taurelė

REVOLIUCIJA MOTERŲ HIGIENOJE

Saugu - efektyvu - patogu - draugiška gamtai - prieinama - ekonomiška - praktiška - higieniška 

Menstruacinė taurelė buvo sukurta ir patentuota dar 1932 metais JAV, tačiau tik 8-ąjame dešimtmetyje taurelės pradėjo populiarėti. Nors Lietuvoje taurelės pasirodė prieš 8 metus, tačiau dar ir šiandien nemaža dalis moterų apie jas nieko nežino. Taigi galima teigti, kad tai yra absoliuti naujovė moterų higienos srityje ir visiškai kitas požiūris į menstruacinę higieną.

Skirtingai nuo tamponų ar paketų, menstruacinė taurelė kraują surenka, o ne sugeria jį. Panašiai kaip tamponas, ji kišama į makštį, ten priglunda prie makšties sienelių apgaubdama gimdos kaklelį ir kraujas į ją suteka. Po kiek laiko taurelę reikia ištraukti, išpilti kraują, išskalauti ir vėl įsikišti į makštį. Priklausomai nuo kraujavimo gausumo, su taurele galima išbūti jos neištuštinus iki 12 val. Jei kraujavimas yra gausesnis, taurelę tenka ištuštinti 2 – 4 kartus dienoje.

GENIAL DAY® taurelė gaminama iš medicininio TPE (termoplastinio elastomero). Šis elastomeras yra gaminamas Vokietijoje, pagal itin griežtus standartus ir reikalavimus medicininiams prietaisams. Atlikti farmakologiniai ir medicininiai tyrimai rodo, kad ši medžiaga yra netoksiška, nesukelia alergijų ir nedirgina odos, tinkama naudoti tiesioginiam kontaktui su krauju. Iš šios medžiagos gaminami medicinos reikmenys kurie turi tiesioginį sąlytį su žmogaus organizmu. Ši medžiaga gerai toleruoja rūgštinę makšties mikroflorą. Ji neturi PVC, ftalatų, yra minkšta, ilgalaikė, be latekso, atspari plėšimui.


Priklausomai nuo priežiūros, taurelė gali tarnauti nuo 2 iki 5 metų (ar net iki 10 metų). Keisti taurelę reiktų tada, kai atsiranda pažeidimų ar medžiaga susidėvėjo, tapo lipni, arba pradėjo dirginti makštį.GENIAL DAY® menstruacinė taurelė ar tamponas

 • Neabejotinai, menstruacinė taurelė yra gerokai ekonomiškesnis būdas rūpintis higiena TOMIS dienomis lyginant su tamponais ar paketais, kadangi tai yra daugkartinio naudojimo priemonė kurios jums užteks kelerius metus.
 • Skirtingai nuo tamponų, dėl savo siaurėjančios formos ir elastingos medžiagos, taurelė visiškai nejuntama makštyje.
 • Su Genial Day® taurele labai patogu sportuoti, o išsimaudžius vandens telkinyje ar baseine, jos nereikia išimti, nes vanduo į ją nepatenka. Priešingai nuo tampono, kurį būtina išsiimti ir išmesti po kiekvieno pasipliuškenimo vandenyje.
 • Skirtingai nuo tamponų, menstruacinė taurelė nesugeria makšties išskyrų, todėl jos neišdžiovina, išlaikoma natūrali drėgmė.
 • Naudojant menstruacinę taurelę kraujas suteka iš gimdos kaklelio tiesiai į taurelę, skirtingai nuo tamponų, į kuriuos kraujas sugeriamas, tuo tarpu tamponas glaudžiasi prie gimdos kaklelio ir makšties sienelių, bakterijos greitai dauginasi, todėl tamponai (ypatingai pagaminti iš viskozės) gali sukelti toksinio šoko sindromą (TŠS - labai pavojingą, nors ir retą, ligą). Su menstruacine taurele toksinio šoko sindromo rizika sumažėja arba jos visai nelieka.
 • Priklausomai nuo pasirinkto menstruacinės taurelės dydžio ir naudojamų tamponų dydžio, tamponas sugeria apie vieną valgomąjį šaukštą kraujo, tuo tarpu į menstruacinę taurelę telpa 3 - 4 šaukštai kraujo. Tai reiškia jums gerokai rečiau reikės bėgioti į tualetą.
 • Prabėgimo tikimybė tiek tamponu, tiek ir su paketu yra gerokai didesnė, nei su menstruacine taurele. Kadangi į taurelę kraujas suteka dar būnant makštyje, todėl sumažėja pratekėjimų tikimybė. Teisingai įstatyta ir laiku išpilta taurelė 100 proc. apsaugo nuo pratekėjimo. Pratekėjimai vyksta dėl netinkamo taurelės naudojimo arba netinkamo dydžio. Pvz. pratekėti gali tada, jei taurelė neišsiskleidžia gimdoje ir neprisitraukia prie makšties sienelių.
 • Kai kurios moterys pastebi, kad menstruacijos sutrumpėja, jos kraujuoja mažiau ir joms mažiau skauda pilvą, lyginant su tamponais.
 • Menstruacinės taurelės trūkumas lyginant su tamponais ar paketais, yra sudėtingesnis jo įsidėjimas ir išsiėmimas, tačiau įgudusioms ir įpratusioms prie taurelės moterims, tai nėra problema.
 • Su taurele galite būti visiškai nuoga ir niekas nė neįtars, kad jums menstruacijosJ. Bet kaip ir su tamponu, taip ir su taurele negalima mylėtis jos neišėmus. Nors ginekologai nerekomenduoja mylėtis per menstruacijas dėl didesnės infekcijų rizikos.

Kiti taurelės privalumai

 • Jei dėl medicininių sumetimų reikia stebėti kiek kraujo išteka per menstruacijas, su menstruacine taurele tai paprasta. Ant vidinių GENIAL DAY® menstruacinės taurelės sienelių yra nurodyta ml žymės. Maksimaliai į MEDIUM dydžio taurelę telpa 25 ml, o į LARGE dįdį 30 ml kraujo.
 • Su taurele menstruacijos kelionių metu tampa visai nereikšmingos, tereikia su savim turėti buteliuką vandens tam, kad turėtumėte kuo išskalauti taurelę ir nusiplauti rankas, jei nebūtų šalia kriauklės.
 • Net ir karščiausią vasaros dieną jūsų oda nešus ir nekais, nes jums nereikės nešioti paketo, nebent tik įklotėlį (rekomenduojame GENTLE DAY® TEENS mini arba GENTLE DAY® sugeriančius įklotus), kad jaustis saugiau (ypatingai tik pradedant naudoti taurelę, kol apsiprasite).
 • Su GENIAL DAY® taurele yra mažesnė infekcijų ir odos sudirgimų tikimybė.     Pagaminta Ispanijoje, FDA (Food and Drug administration) ir ISO 9001 sertifikuotame fabrike.