5 priežastys, kodėl tūkstančiai moterų pradėjo naudoti Gentle Day

5 priežastys, kodėl tūkstančiai moterų pradėjo naudoti Gentle Day

Kiek kartų pagalvojai, kad TOS dienos būna tikra kankynė - pilvo skausmas, prabėgimai, blogas kvapas, išbėrimai, sudirgimas. Nusibodo kiekvieną mėnesį paaukot savaitę mėnesinėms? Ne tau vienai - skaityk ir sužinok 5 priežastis, kodėl tūkstančiai moterų išbandę Gentle Day niekada nebegrįžta prie įprastinių įklotų.


  1. Saugok save

Gentle Day nėra tiesiog dar vienas eilinė prekė - mūsų įklotai turi misiją: apsaugoti tave ir gamtą. Iki šiol moterys turėjo susitaikyti su mėnesinių košmaru ir rinktis produktus, kurie gali turėti labai didelių pasekmių kūnui ir sveikatai - niežėjimas, paraudimai, infekcijos, grybeliai - tai pasekmės nekokybiškų paketų. Visi Gentle Day produktai yra itin pralaidūs orui ir hipoalerginiai todėl TAVO intymi vietelė yra visiškai apsaugota.


  1. Pamiršk pratekėjimus

Iki šiol ekologiški paketai asociavosi su prastu sugeriamumu - tikriausiai ir tau tomis dienomis prireikia ne vieno įklotų pakelio. Gentle Day sugeria net iki penkių kartų daugiau nei kiti ekologiški įklotai. Pradėjus naudoti Gentle Day iškart pastebėsi, kad jų sunaudoji beveik tris kartus mažiau nei įprastų paketų. Netinka, nepatinka įklotai? Rinkis tamponus. Nenori tamponų - išdrįsk naudoti taurelę. O gal nori išbandyti menstruacines kelnaites? Kokybiška intymios higienos priemonė - svarbiausias, nematomas rūbas, su kuriuo gali jaustis komfortiškai ir pasitikinti savimi.


  1. Pamiršk skausmą 

Skausmas mėnesinių metu būdingas daugeliui moterų, tad tikriausiai ir tu jau pripratai prie šio kas mėnesį besikartojančio išgyvenimo. Bet ar girdėjai, kad egzistuoja įklotai galintys sumažinti mėnesinių skausmą? Gentle Day gali - Japonijoje gaminama anijonų juostelės technologija daro revoliuciją - ne tik maksimaliai sugeria, blogą kvapą naikina, bet ir palengvina mėnesinių skausmą. Kaip teigia klientė Indrė: “Kai pradėjau naudoti Gentle Day, sumažėjo menstruacijų skausmai, odos sudirgimas bei nebėra baimės dėl nemalonių kvapų. Jie tokie patogūs, be to ekologiški, nekenkia mano sveikatai!” 


  1. Atsikratyk blogo kvapo

Ar žinai, kad kokybiški įklotai jokiu būdu negali būti prikvepinti ar primarginti gėlytėmis - tai tiksinti bomba su daugybe chemikalų, kurie liesdamiesi su oda, susigeria tiesiai į kraują ir patenka į organus. Blogo kvapo problemą reikia spręsti galvojant apie savo sveikatą, todėl Gentle Day sukūrė įklotus, kurie rūpinasi tavo gaivumu ir saugo sveikatą. Dėka gelsvos anijonų juostelės su turmalinu, slopinamas nemalonus kvapas. 


  1. Sukurta moterų moterims

Gentle Day sukūrėme matydami, kad rinkoje nėra produktų, kurie spręstų problemas su kuriomis, mes moterys, susiduriame kiekvieną mėnesį. 


Prisijunk ir tu prie tūkstančių moterų, kurios renkasi lietuvišką prekės ženklą Gentle Day ir pagaliau prisijaukink menstruacijas. 


Tad užteks mėnesinėms kontroliuoti tavo gyvenimą!

Prisijunk prie tūkstančių moterų jau dabar!

Grįžti į Blog'ą