Baisu - kol neišbandai...

Baisu - kol neišbandai...

Žinot, ta taurelė - tikrai nerealus dalykas! 

Aišku, kol neišbandai JOS, atrodo nedrąsu, baisu: na kaip ir viskas, ko nežinai, baugina, BET patikėkit, tos, kurios išdrįsta (tarp jų ir aš) - pliekia save už tai, kad anksčiau JOS nenaudojo. Ir šiukšlių mažiau, ir patogu, ir šalutinio poveikio nesukelia - pliusų pliusai. Rimtai!

Išrasta JI seniai, dar 1932 metais, bet Lietuvoje dar naujiena ir tikrai ne viena ir ne dvi moterys nieko apie JĄ negirdėjo, todėl tikrai normalu, kad kyla daug klausimų. Pasidalinsiu keliais klausimais ir atsakymais į juos:

- Ar JI vienkartinio naudojimo?

- Ne, taurelę galite naudoti net iki 5 metų (priklausomai KAIP ją prižiūrėsite).

- Kodėl taurelė rožinės spalvos, kuo JI dažyta?

- Burokėliais, nes natūrali priemonė... Juokauju žinoma :), natūraliais maistiniais dažais dažoma, kurie nekenksmingi moters organizmui. 

- Taurelė minkšta ar kieta?

- Vidutinio kietumo, standi. Pagaminta iš medicininio plastiko (plačiau pasiskaityti galėsite, pabaigoje nuorodą įmesiu). 

- Ar visoms JI tinka?

- Ko gero nėra priemonių, kurios idealiai tiktų visoms, yra įvairių niuansų: pvz., po gimdymo žemai nusileidusi gimda arba pernelyg silpni gimdos raumenys, bet čia individualūs atvejai. Prieš pirkdamos galite su mumis susisiekti, išsiklausinėti, mielai atsakysime (ir el.laiškais, ir FB žinutėmis, ir telefonu).

- Nuo ko priklauso taurelės kaina?

- Rinkoje galima rasti ir labai pigių taurelių, tačiau norėdamos kokybiškos, atkreipkite dėmesį, kad būtų pagaminta iš medicininio plastiko, kuris būtų saugus naudoti. 

- Ant taurelės kotelio matoma žymė, tai brokas?

- Tikrai ne, tai yra liejimo žymė, vienos taurelės liejamos iš dviejų dalių, vėliau sujungiamos, mūsiškė išformuojama visa, todėl ant kotelio ir matoma žymė.

Su taurele galima sportuoti, maudytis, miegoti, ypač patogu keliaujant. Savo klienčių rate turime net jaunąją, kuri mūsų taurelę pasirinko kaip patikimiausią apsaugą vestuvių dieną - tai išties didžiulis pasitikėjimas!

Mūsų taurelę galite įsigyti užsisakiusios internetu arba pas mus ofise Vilniuje, Ž. Liauksmino g. 3, darbo dienomis. 

Daugiau atsakymų rasite čia>>

Turite klausimų - drąsiai kreipkitės: rašykite gentleday@gentleday.com, skambinkite 865744508.

Grįžti į Blog'ą